Hakkımızda

Serpiente, 2014 yılında lüks ve elegant ürünleri yansıtan bir marka olarak kurulmuş olup, kuruluş amacı ve hedef olarak önceliği; her zaman, müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu ilke Serpiente’nin varoluş sebebi ve felsefesi haline gelirken, bununla birlikte, elegan ve modern yaşama özgün tasarım bakış açısıyla ‘’her zaman kalite’’ ilkesini benimsemiş ve bu yolda adımlarını sağlam bir şekilde atmıştır.

Konu kalite olunca da; Serpiente, ürünlerini her birisi ayrı ve tek olarak özel olarak el ile üretip, satışa sunması da kaçınılmaz olmuştur.

Marka, faaliyetlerini çanta- aksesuar ürün kategorisinde sürdürürken, müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda, faaliyet alanını artırma girişimleri her zaman olağandır. Çünkü Serpiente için öncelik, her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.

Bu bağlamda, Serpiente ürünlerinin üretim aşamasında, insan sağlığını tehdit edecek hiçbir madde kullanılmayarak; marka, müşteri odaklı düşünme felsefesiyle hareket edildiğini bir kez daha kanıtlamıştır. Hayvan hakları konusunda da aynı şekilde duyarlı olan firmamız, ürünlerini CITES belgeli çiftliklerden temin ederek, doğada ve vahşi yaşamdaki hiçbir canlıya zarar vermemektedir.